Günün haber özeti,sondakika 21.02.2017


Muğla Ticaret ve Sanayi Odası binasının çevresini ablukaya. Havada helikopter Çatılarda keskin nişancılar çevrede komandolar ve özel harekat polisleri elleri tetikte bekledi Çok geçmeden. Araçları görüntü içinden darbeci Hainler elleri kelepçeli olarak indirildi cuntacı hain askerlerin arasında duruşma salonuna götürüldü. Sadece fethullahçı terör örgütü üyelerinin Paşa lakabıyla Seslendi menfez paşası Zekeriya kuzu da kameralara işte böyle yapsın. En önceki Başkan Erdoğan'ın o dönemki baş yaveri Ali Yazıcı da sanıklar arasında Haydi halkın darbecilere tepkisi büyük ol. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu davada taraf konumuza vatandaşlar Cumhurbaşkanı destek olmak ve hain darbe girişimi kınama. Duruşma salonu bulunduğu alana geldiler savunmalarının alınmaya başladı cumhurbaşkanının avukatları da takip ettim avukatlar. Başkanımızın şahsına yönelik bir eylem söz konusu burada o nedenle ayrı bir önem arzediyor bizim için Feto lideri güler'le 44 YouTube. Hiçbir Avukat savunmak istemedi ve bir diğer darbe davası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en yakınındaki isimlerden biri Fahri Kasırga. Açılmasına ilişkin açılan davanın görülmesine Ankara'da başlandı Sincan 13'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada Cumhurbaşkanı. Fahri Kasırga duruşmaya katılmadı tutuklu sanıkların ifadeleri alındı. �stanbul'da cuma akşamı hücre evinde yakalanan hakim Dursun Ali Gündoğdu ile eski savcılar Sadrettin Sarıkaya Adnan Çimen için. Kararını verdi fethullahçı terör örgütüne üye olmak suçlamasıyla firari hakim ve savcılar cezaevine gönderildi Mahkeme kararını. Meslekten ihraç edilen hakim Dursun Ali Gündoğdu ile eski Savcı Sadrettin Sarıkaya bir Adnan Çimen tutuklandı üç isim hakkında. Soruşturmasında kumpas yaptıkları iddiasıyla tutuklamaya yönelik yakalama kararı bulunuyordu. Gündoğdu Sarıkaya ve Çimen Sabah saatlerinde Bakırköy Adliyesi'ne götürüldü ses ve görüntü Bilişim sisteminin Yargıtay 16. Dev alınarak yaklaşık 4 saat ifade verdiler 3 isimli haklarındaki suçlamaları reddetti üzerinden başkasına ait Sahte kimlik çıkan eski savcı. Tabiki bütün Tanımadığım bilmediğim bir kişiye para karşılığı Yaptırdım dedim. Fetocu hakim Gündoğdu Shakira eski Savcı Hasan Kılıç'ın kendini evde ziyaret ettiğimi pasaportunu sen o sırada bulunduğunu söyledi. Yardım et ödülü aldı terör örgütüne üye olmak Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevini yapmasını engellemeye teşebbüs. Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme suçlarından tutuklanmalarına karar ver Evdeyim her 320 Ayrıca resmi belgede sahtecilik.
Fethullahçı terör örgütünün futbolda şike soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasıyla açılan dava görülmeye başlandı duruşma sırasında. Başkanı Aziz Yıldırımla tutuklu sanıklar arasında tartışma yaşandı duruşmanın ardından kameraların karşısına geçen Aziz Yıldırım. Yeni davasıdır sözleriyle herkesi davaya taraf olmaya çağırdı. Futbolda şike soruşturmasında kumpas davasının ilk duruşması Silivri Cezaevi yerleşkesinde görülmeye başlandı 15'i tutuklu 108 Sanığın yeri. Feto terör örgütü elebaşı Fethullah Gülen sayın cumhurbaşkanı Bu konuda mücadele ediyor her türlü girişimi yapıyor kavgasını yap. Her şeyi yapıyor kukla bizde Fenerbahçe olan yapacaksın haberdenhaber başkanı oğluyum Olmuyor yine yapacağım Bunu herkes bilsin yani. Sanıkların kimlik tespiti yapılırken gergin anlar da yaşandı Aziz Yıldırım'dan Mehmet Baransu arasında terbiyesiz tartışması yaşandı. Tutuklu sanıklara tepki gösterdi Fenerbahçe başkanı sanıklardan Ali Fuat yılmazer'in bize kumpas kurduğunu sözleriyle suçladı tartış. Zeynep Yılmazer ve Baransu salondan çıkarıldı sözleriyle suçladı Tartışmanın büyümesi üzerine Yılmazer ve Baransu salondan çıkarıldı. Ilk duruşmanın ardından Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım kameraların karşısına geçti bunlardan şikayetçi iseniz bu ülkeyi Karanlığa götürdüklerini. Bunu geleceksiniz burada suçlaması yapacaksınız onlara karşı hakkınızı isteyeceksin herkes korkuyor kaçıyor ya Biz buradayız zaman. Korkmasın arayan. Herkes iyi mi diyor ki bunlar gene bir şey olur diye bir daha bir şey olmazsa tutuklu sanıkların reddi hakim talebi ise geri çevrildi. Futbolda şike davası 2010-2011 sezonu. Bazılarına şike yapıldığı Bey teşvik primi belediye iddiası üzerine 2011 yılında başlatılmıştı Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz. Ne oldu 36 sana davadan Beraat etmişti dava ile ilgili son kararı ile Yargıtay verecek. 15 Temmuz akşamı darbe girişiminin önlenmesinde Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda yaşananlar önemli bir yer tuttu Kahraman astsubay. Demir karargahı ele geçirmeye gelen cuntacı Semih terzi öldürdü Kendisi de Şehit Oldu Ömer halisdemiri şehit edenler ilkesi. Çıkıyor 18 sanıktan 17'si dörder biri S5 kesimi bebek hapis cezasıyla yargılanacak.
15 Temmuz gecesi en kritik noktalardan biri Gölbaşı'nda bulunan Özel Kuvvetler Komutanlığı edip Semih terzi ve bir grup cuntacı asker. Nerede geçirmek için harekete geçtik helikopterler karargahının piste iniş yaptı skor işlerden birini Tuğgeneral Semih Terzi. Terzi ile beraber olan darbeciler vardı katıldığı düğün töreninde ayrıldıktan sonra darbecilerin suikast girişimini atlatmaya Başaran. Zeki ayakta kaldı Silopi'deki birinci Tugay Komutanı Tuğgeneral Semih terzinin Ankara'ya geldiği bilgisini edinince bastırın aradı. Semih terzi karargah ele geçirme geliyor deyip acil olarak kargaya gitmedim istedi Kaya Caddesi nöbetçi Astsubay Başçavuş. Ordu Aksakallı halisdemir ile aradı Semih terzi oraya geldiğinde onu öldür emrini verdim helikopter pistinden karargahı doğru ilerleyen. Arkasında Özel Kuvvetler timi yönünde iki her iki yanında bir Astsubayla karargah binasına doğru harekete geçtiğim Kahraman astsubay. Saklandı ağacın arkasından çıkarak seni terziye doğru ilerledi darbeci generalin kafasına iki el ateş etti terzi olduğu yere yiyor. Gruptaki askerlerin otomatik silahlarla taraması sonucu şehit olan Ömer halisdemir hem özel kuvvetinin hem de 15 Temmuz darbe girişiminde.
Kahraman astsubay Ömer halisdemir şehit eden 18 darbeci tek tek yakalandı haklarında dava açıldı hazırlanan iddianamede 18 tane. Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs Türkiye Cumhuriyeti hükümeti ile Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ortadan kaldırmaya.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın külliyede Türkiye'de yaşayan Suriyeli kadınları kabul etti Türkiye'nin. Için özel çalışmalar götür yürütün hatırlatan Erdoğan Suriyeli gençler kayıp Mevsimi olmasın diye çalışıyoruz o zamana kadar bizim misafirimiz kardeşimiz evladımız sınız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine. Suriyeli kadınları kabul etti öğle yemeğindeki Kabule farklı meslek gruplarından kadınlar ve mülteciler konusunda çalışan Kamu. Sivil toplum temsilcileri katıldı 2800000 Suriyeli misafirimiz in 1300000 kadınlardan oluşmaktadır Bu gerçekten hareketle. Çocuk barınma merkezlerimizde kadınların ihtiyaçları özellikle dikkate alınıyor barınma standartları oldukça yüksek olan bu kalp. Hamile ve emziren kadınlar için özel beslenme menüleri dahi düşünülmüştür Emine Erdoğan mültecilerin büyük kısmının kadınlarda. Türkiye'de mülteci Kadınlara yönelik özel düzenlemeler yapılıyor dedi ülkemizde dünyaya gelen çocukları kayıp bir nesil olmaktan. Onlara temel eğitimlerini verelim gençler üniversite eğitiminden Geri kalmasın Yükseköğretim kurulumuz üniversitelerde Suriye. Için özel öğrenci statüsünde kontenjanlar açmıştır mülteci çocuk ve gençlerin kayıp nesil olmaması için çalıştıklarını dile getiren Erdoğan. Seni Özel Öğrenci statüsü verildiğini hatırlattı söz alan Suriyeli kadınlar da Türkiye'nin kendileri için bir umut olduğunu ifade.
Gazetelerin ilk sayfaları da bir göz atalım Sabah gazetesinin not suikast girişiminde bulunan fetocu Hainler yargı karşısına aç. Kasırga davasında Yalan Rüzgarı Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri kasırganın 15 Temmuz kanlı darbe girişimi sırasında kökü. Darbecilerin birbirini yalanladı Muhafız Alayı komutanı Kutsi Barış tatbikat sandım dedi Personel Şube Müdürü mutlu Serkan vurdem. Hamilelerin darbe olacağını biliyordu ifadesini kullandı hemen sol tarafa bakalım her hafta beş altı ilde Erdoğan heyecanı başını görüyoruz. Cumhurbaşkanı Erdoğan referandum sürecinde her hafta 56 ile ziyaret ederek yeni sistemi anlatacak avcıdere hafta 5-6 ile. Anlatacak 6 ortak programa iki partide açık başlıyor oluyor Sabah gazetesinde yine Başbakan Yıldırım ünite gazetecilerin sorularını yani. Referandum süreci.
Günün Haber özetleri Günün Haberleri Gazete manşetleri tam sayfa sonhaber sondakika haberler Magazin Spor Dün yapmışsın engellemeye teşebbüs ve nitelikli kasten adam öldürme suçlarından dörder kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ister. Tanıklardan Mihrali Atmaca içinse 5 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep edildi Ayrıca bütün sanıklar hakkında silahlı Terör. Ben yedi buçuk yıldan 15'er yıla kadar hapis cezası istendi 15 Temmuz'da Özel Kuvvetler Komutanlığı ele geçirmeye çalışan darbeci. Halil Semih terzi alnından vurarak öldüren Kendisi de şehit olan Ömer halisdemir 43 yaşında Şehit Ömer halisdemir'in Niğde'deki. Gününde de ziyaretçi akınına uğradı.
Kahramanlık timsali Şehit Ömer halisdemir yaşasaydı 43 doğum gününü Kutlayacak bir insanın içinde en kıymetli halisdemir. Diyarbakır'a fazlasıyla borcunu ödemiştir darbecilere karşı verdiği mücadele ile sonsuzluğu sesli şehadet şerbetini içti Şehit Ömer halisdemir'in. Ziyaretçi akınına uğradı Eller Şehit halisdemir için duaya kaldırılıp 15 temizlenmeli hep bir kabrini ziyaret etmeyi planlamıştık. Bugün nasip oldu böyle insanlar oldukça ile Evet sonsuza kadar güçlü bir şekilde girecektir Seyit Ömer halisdemir'in kabri. Milletimizin ve bütün insanlığı her türlü felaket ve tehlikeden muhafaza eder Ömer halisdemir için dua edenler onu hafızalara kazınan. Yüreğinde yaşatacak. Kartal. Kartal Sahil Güvenlik güçleri alarmda krizin 23 gününde Yunan güvenlik botları için önemi alındı Türk Sahil Güvenlik ekipleri böyle. S4.
Ekipler teyakkuzda Ege'de sınır ihlaline karşı kırmızı alarm verildi Yunan motor de Karşıyaka'da devriye sürüyor Sahil Güvenlik güçleri bul. Karda kayalıklardan yakın bir mesafede konuş ağacı Yunan güvenlik kodlarını sınır ihlaline karşın adanın ön ve arka kısımlarında. Sevindiren.
Bölgede hareketlilik bir an olsun dinmiyor kayalıklara yakın bir mesafede yine 3 Yunan güvenlik botu ortaya çıktı Yunan botları. Bir Ada'nın arka taraflarında devriye görevi yaptı sınır ihlali gerçekleşmeyecek öte yandan sahil güvenlik birimlerinin devriyesi sırasında. Bazı Türk balıkçılardan Çavuş Adası önlerinde avlandı.24.Bölüm izle – 21 Şubat 2017
İstanbul'da dehşet! Kahvehaneyi taradılar
İstanbul Fatih'te bir kahvehaneye gelen motosikletli iki kişi, kahvehanede oturan bir gruba silahla ateş etti. Olayda 5 kişi yaralandı.
Fatih Ömer Çavuş Mahallesinde bulunan bir kahvehaneye motosikletle gelen iki kişi, burada oturan gruba silahlı saldırı düzenlendi. Kasklı saldırganlar motosikletle kaçarken, olayda 5 kişi yaralandı.
Türkiye'den ABD'ye flaş Rakka mesajı

Türkiye'den İran'ın küstah açıklamalarına ayar!
Diyanet düğmeye bastı! Ezana standart geliyor
Diyanet, camilerden yükselen ezan ve salalara bir standart getirmek ve kullanılan cihazların ses düzeyini ayarlamak ve müezzinlere ses eğitimi vermek için bir çalışma başlattı.
İş adamını kaçırıp domuz bağı ile bağladılar!

İki dev şirkette CEO depremi! İstifa ettiler
MİT'e operasyon çeken FETÖ'cüler tutuklandı

Cem Küçük'ün evine silahlı saldırı

Facebook'ta paylaştı savcılıkta kıvırdı!
HSYK'dan son dakika yeni ihraç kararı

Erdoğan’ı Malatya'da 100 bin kişi dinledi

Rusya'ya bir şok daha! Rus Büyükelçi ABD'de öldü
Tam 111 kilo! İstanbul'da ele geçirildi

Hababam Sınıfı'nın Sevda'sıydı! Onu bir de şimdi görün

Tüm zamanların rekorunu kırdı! İşte 'Recep İvedik 5'in izlenme sayısı
Olaylı Başsavcı vekili için flaş karar!

Rusya'dan günler sonra gelen asker açıklaması!

Dehşetin detayları ortaya çıktı 'Sen beni yatakta öyle görsen'
Bill Gates'ten insanlık için korkutan uyarı!

Müjdat Gezen o görüntüleri telefonda görünce...

Darbeci Gökhan Şahin Sönmezateş'in ifadesi emri kimden aldı?
Diyarbakır'da hastane önünde çatışma: Ölü ve yaralılar var

'Çift başlı bebek' akıllara durgunluk veren mucizeye bakın

Liseli Ahmet cinayetinde şok gelişme
AK Partili isim uçakta kalp krizi geçirdi! Uçak acil iniş yaptı
AK Parti eski İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, uçakta kalp spazmı geçirdi. Fenalaşan Akay için uçak Ankara'ya acil iniş yaptı.
TSK'dan Kuzey Irak'a operasyon! Çok sayıda terörist öldürüldü

Sınırımızda yaşandı! Polis bavulunu açınca şoke oldu
Kuzey Kore lideri Kim üvey kardeşini böyle öldürttü

Hainler timi yargıda! Zekeriya Kuzu'nun son haline bakın!

İrfan Değirmenci'nin rekor tazminat talebi çıldırttı!

Yorumlar