Günün haber özeti sondakika 08.02.2017


trap Türkiye'de mücadeleden dolayı tebrik et cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamada. Kanın Amerikan başkanı trampa başkanlık görevinde başarılar dilediği Türkiye ve Amerika'nın her zaman birbirlerine ittifak var. Bağlı dost ve müttefik iki ülke olduğu vurgusu yapıldı açıklamada Amerikan başkanı Trump ülkesinin pratik orta haberin Otomotiv. Türkiye'nin ve karşı mücadelesini memnuniyetle karşıladığı belirtilecek yaklaşık 45 dakika süren gör. Türkiye ve Amerika olarak terörizmin her türüne karşı birlikte mücadeleye devam etme konusundaki kararlılıkları metreydi.
Çanakkale'ye 5,3 büyük. Iki depremin ardından bir kez daha Sallanda hep açık merkezli depremin büyüklüğü Bu Face'im 5,2 oldu. Nerde 300'den fazla yıl hasar gördü ilçede son olarak gece saat on ikide 4,4. Şeref 4,1 büyüklüğünde. Son olarak saat 4:30. 4,5 büyü. Artçı depremler meydana geldi Çanakkale'de deprem korkusu yaşıyor 51 Gümüşlük 2. Bu kez de 5,2 ile çal. Ayvacık ilçesinde ard arda meydana gelen depremler birçok köyde hasara neden olduğu ortaya buradaki gülüm sen iste yastıkla devam edelim. Bir arazide buluyor yukarı köydeki arazinin koşullarda oldukça zor hemen karşımızda bir 50 milyon doları görünen evin. Osman olduğunu görebiliyoruz hem kalın taşlardan hem de küçük taşlarla ilgili ufak taşları 71 doğar ama sarsın Sen bu hale gel. Yukarı çıkacak olursak evlerinde yumurta çikolata yapıldığında görebiliyoruz hemen duvarların tanımama bahçede olan tohumu yıkılmış durumda. Yaralanan 8 kişiden biri taburcu edildi hafif yaralı ölmüş kişinin tedavisi sürüyor Lütfen en çok yukarıköy etkiledi Kerpiç kullanılarak. Taş evler yıkıldı en fazla olan bölge hemen sol tarafımızda tamamen çökmüş çok düşükmüş biraz burada yaşayan bir aile vardır mutlaka aile bu evlerde. Taşların büyüktü Belki bize yanıltabilir ama alandaki toprakların bulunması hiçbir zaman sağlamlık göstermediğini çekti. Burası da yıkılan evin bir ön yüzü iki odalı küçük odası ve iki tane de odası olan birisi değil burası da yerle bir olmuş durumda depremi için.09:32:01 Komik kameralarına yansıdı.
Çatlayan Toprak katmanında size göstermek istiyoruz hemen sol tarafımızda çatıların tepesine baktığımızda Tamam Öztoprak lakaplı. Çatıda herhangi bir koruma olmadığını ben çok küçük ahşap tahtalar Tabii ki bir çatıda Bu depremde yapılacaktır Üzerine ağırlık çökmesi. Turabi üstündeki bu Toprak tabakadan kaynaklanıyor ve ahşap savaslar ve kütükten yenisi güzel geliştirilmiş ve bunları da burada göre. Çarpıntılar sonrası Apart.There was a tree to combat trap congratulated fighting in Turkey Ayse statement from the presidency. Blood of the American president wished success in exchange chairman Turkey and the United States have always allied to each other. Affiliated friends and allies, the two countries emphasized that the automotive practice of moderate news statement was made president of the Trump American countries. While expressing satisfaction the dog to fight against Turkey, and noted that meet the Throne on which lasted about 45 minutes. Dedication to continue to struggle against all forms of terrorism as Turkey and the United meters.
Canakkale 5.3 large. Two rocking once again after an earthquake centered always on the magnitude of this earthquake was 5.2 Facem. Where more than 300 years the district was damaged last night at twelve 4.4. Honor 4.1 magnitude. Finally, the time is 4:30. 4.5 magic. Aftershocks occurred in the earthquake live in fear of Çanakkale 51 Gumusluk 2. This time, play with 5.2. Earthquakes that repeatedly occur in Ayvacık I laughed out caused damage to many villages where you want to let us continue pillows. Find us land up in a village in extremely difficult terrain conditions against a $ 50 million home immediately appear. As well as small stones on small stones and thick stone from nature, but we can see that Osman 71 SARS you become. If we are to come up in their homes immediately recognize the seeds of chocolate eggs in the garden, we can see the wall when demolished. The injured were discharged from one person slightly injured eight people died therapy takes most yukarıköy Please impacted using adobe. Stone houses were destroyed with most of our left completely collapsed immediately have a little family living here have very low absolute family in this house. Perhaps the stone was great, but the presence of soil in the area may mislead us drew strength that never show. This is a front of the demolished houses of two rooms and two small rooms, one room in this place is not for the earthquake was in a state of collapse.09:32:01 Funny reflected in the camera.
We want to show you the cracked soil layer immediately on our left we see the peak of the roof, nicknamed Öztoprak OK. I was so small that there is no protection on the roof edging Of course this will be done in a roof collapse in an earthquake on weight. Turabi on which stems from the soil layer and wood from the war and a new index developed nicely and are also based here. Apart palpitations after.
Günün Haber özetleri Günün Haberleri Gazete manşetleri tam sayfa sonhaber sondakika haberler Magazin Spor

Yorumlar