Günün haber özeti sondakika 06.02.2017


haber buzlanma ve ses yurt genelinde kazalar neden oldu Sivas ve Konya'da meydana gelen kazalarda 1 kişi hayatını. 34 yaralı var.
Yoğun sis ve buzlanma kazaları da beraberinde getirdi iki ilde meydana gelen kazada 1 kişi öldü 74 kişi de yaralandı ilk kaza. Sivas'ın Akıncılar ilçesinde. Necdet kurt yönetimindeki yolcu otobüsü buzlanma nedeniyle kontrolden çıkarak devrildi kazada sürücü Nejdet kurt hayatını kaybetti. Işte Bunlar 36 yolcu da yaralandı yaralılar Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından çevre hastanelere kaldırıldı Burası da.
Yoğun sis ve buzlanma zincirleme kazaya sebep olduğu otobüs arkada Onu gören sürücüler frene basmayı denedik ancak gizli buzlanma. Araçların durmasını engelledi. Aracın karıştığı zincirleme kazada 1'i ağır 38 kişi yaralandı kaza sonrası bölgeye çok sayıda ambulans ve Kurtarma Ekibi sevk.
Yol araçların kaldırılmasıyla birlikte yeniden trafiğe açıldı kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı ve günün sıcak gelişmesi. Bugün bu sabah 5,3.Deprem gerçekleşti olay yerine vardık Vedat Sezer bekliyor bizi hasara uğrayan binaların önünde.
Demet Özdemir Bu sabah 0671 sıralarında meydana gelen deprem Ayvacık Merkez live 5.3 DepremMeydana geldi kilitli bir sarsıntıyla uyandılar insanlar ve hayvancılığın en çok hasar gören köyün değil Şu anda biz Hayır acaba. Gündüz ve deprem en çok üç köyde hissedildi ama 300 haneli Bu köyde yaklaşık 200 e yakın evde ciddi hasarlar bazen de tamamen yıkılmış. Kullanılacak hale geldim can kaybı olmadı şu anda kaç çöpü Türkiye Ama ciddi anlamda da bir pazar berber açık Köyü de Yukarı köyde insanlar artık sokaklarda. 15 Ocakta meydana gelmiştir ilk deprem bölgede Gürpınar'da meydana gelmiştir 4.9 City. 15 Ocak gecesi havadan 190 Sarsıntı ile devam ediyordu bugün tepemde insanları çok korkutmuştu acaba devamı gelecek mi korkusu var. Son olarak 31 Ocak'ta Ayvacık merkezi4 şiddetli bir deprem daha meydana geldi Ancak bu deprem Gürpınar Merkezi depremlerin dışında. 12 deprem olduğu bilgisi vardı Ama hep benden öyle hatırlatalım Kara bölgelerinde meydana gelmişti ama bu sabahki deprem Ege açıklarında yani denizde meydana. Olduğu ifade edildi Facebook'ta 308 depremin yıkıcı da bir depremin olduğu nerelerde oldu Ayvacık köylerinde olacak Ayvacık. Yukarıköy köyleri depremden en fazla etkilenen ve yıkım olan köyden 4 yaralı olduğu bilgisi geldi Yukarı köyde sabah saatleri. Bölgeye AFAD ekipleri ve tüm resmi kuruma bağlı ekipler Ayvacık Belediyesi ekipleri bölgeye intikal ettirdi önce yaralıları çıkardılar ve. Tedavi altı aldım Hayati tehlikelerinin olmadığı bitmiş ise geldi bu sevindirici bileyim şu anda bölgeye Çanakkale valisi. AFAD il müdürlükleri sağlık müdür yetkili tam bir seferberlik yaşamış yaşanıyor durumda şu anda ceviz çevrede yetişen insanlar. Herkes akrabalarını Hititler ve bu bölgede yaşayan insanların ne durumda olduğun çok merak edenler var bunu şunu söyleyebiliriz yukarı. 300 haneli bir Köyü yaklaşık binin üzerinde de vatandaş bu köyde yaşıyor ve evlerin tamamı neredeyse taş bina olarak yapılmıştır.Hadi Bu depremde 5.3 dedik Deprem nedir.
Evlerin tamamı neredeyse taş bina olarak yapılmış durumda ve hadi yat Bu depremde 5.3 Deprem dedik depremde Demet Evler Yıkık. Herkese karşı karşıya kaldı Bazı ile tamamen bazı evlenirsem lütfen yıkılmış durumda bazı araçlar zarar gördü Devlerin yıkılan. Boşaltılması ve tarihi sen nereye hemen yapıldı ve şu anda vatandaşlar sokaklarda evlerinin durumlarını merak ediyor ama bir tarafta. Beşik gibi sallanmaya devam ediyor bu bölgede iyi artçı sarsıntılar ve depremler devam ediyor yaklaşık 12 13 sarsıntıda hissedildi deprem saati. 12 civarında bir Sarsıntı oldu Evet ayvacığın yukarıköy Köyü yani depremin en çok etkilendiği köy Şu anda biz oradayız ve Tabiri caizse bütün insanlar. Lise çağlarında Türk kimseye bin Durumunu merak ediyor ama duaları tamamen çatlaklarla dolu Evet Fatih kameraman arkadaşımız da şu andan. Klavyede bir tanesini göstermeye çalışıyor sizin bizde deprem bölgesindedir ve gelişmeleri anında size aktarmaya devam edeceğiz. Talking Tom taştekne ülkesindeyiz yıkılan evlerinde durumu ortadan sonra Çanakkale valisi oran-orantı havada bir açıklama yapması beklenir. Herkes panik ve korku içerisinde dini Bilal Özdemir ve suresini tekrar size bırakalım. Teşekkür ederiz Size kolay gelsin Vali.
USA TODAY news and voice icing across the country has caused accidents in the accident that occurred in Sivas and Konya, one person's life. There are 34 wounded.
Heavy fog and icing accidents also brought together in one person died in the accident 74 people were injured in two provinces of the first accident. In the district of Sivas Raiders. Necdet coaches in managing the wolf toppled out of control due to icing driver died in the accident Necdet wolf. They work at the scene wounded 36 passengers were injured were admitted to hospital environment made after the first intervention in place.
Caused by the dense fog and ice pileup behind the bus driver tried to press on the brakes, but seeing him hidden ice. It prevented the vehicles to stop. 1 of the vehicle involved in the pileup region after heavy 38 people were injured in the accident many ambulances and rescue teams driving.
Road re-opened to traffic with the removal of vehicles launched an investigation into the accident and the latest developments of the day. Today, this morning, 5.3. We got to the scene earthquake took place in front of us waiting for Valerie Sezer buildings damaged.
Demet Özdemir earthquake this morning in order Ayvacik 0671 5:37 Central live. They woke up with a jolt occurred locked people and livestock is not the most damaged villages Currently we no wonder. Day and earthquake was felt most in three villages but in this village of about 200 to 300 digit severe damage sometimes close to home was completely destroyed. I have become used no casualties now, how rubbish of Turkey, but also a serious market in the village barber open up the village people in the street anymore. On January 15, it has been occurred in the first earthquake of 4.9 occurred in Gurpinar City. January 15 night, the air was still and Shake 190 had frightened many people have a fear he come over me today continue to wonder. Finally it came Ayvacik merkezi4 a more severe earthquake occurred on January 31 earthquake Gurpinar However, outside the center of the earthquake. 12 earthquakes have had that information, but it always remind me of the land had occurred but that the sea this morning's earthquake occurred in the Aegean open. Facebook 308 that were expressed in the devastating earthquake was where it was going to be an earthquake in the village of Ayvacik Ayvacik. Yukarıköy villages most affected by the earthquake and the destruction of the village came to the knowledge that the 4 wounded up in the village in the morning hours. AFAD teams in the region, and all official institutions as the teams went off injured before he made the team and transferred to the Municipality of Ayvacik. Treatment bought six came out of life-threatening if it is not pleasing at the moment I do not know the governor of Canakkale. AFAD provincial directorates of health managers experienced a competent full mobilization of people experiencing cases currently grown walnuts environment. What Everyone relatives of people living in this region are very curious about the Hittites and who you are in this situation we can say that up. 300-digit village lives in this village over a thousand citizens and almost all the houses are made of stone building. Come on, this is what we said 533 earthquakes in the earthquake.
In almost all the houses made of stone buildings were also 533 cases and let this earthquake or earthquake Demeter rundown houses. Everyone faces some I had totally collapsed please marry some cases some vehicles were damaged by the collapse of giants. Draining and where history was made immediately and you currently wondering the status of citizens in the streets, but the home side. It continues to swing like a cradle keeps good aftershocks and earthquakes in this region earthquake tremors were felt at about 12 13 hours. Yes there was a tremor around 12 villages yukarıköy ayvacıg the village that are currently most affected by the earthquake and we're there for all people, so to speak. In high school age wonder Turkey is one thousand prayers situation but completely filled with crack Yes Fatih cameraman also our friend right now. Trying to show you one of us is in Keyboard earthquake and developments will continue to convey to you immediately. Talking Tom taştekn situation in the middle of the land of destroyed houses after the governor of Çanakkale air ratio-proportion is expected to make a statement. Everyone leave you to panic and religious Bilal Ozdemir and time again in fear. Thank you Governor come easy.

Günün Haber özetleri Günün Haberleri Gazete manşetleri tam sayfa sonhaber sondakika haberler Magazin Spor

Yorumlar