Günün haber özeti 21.02.2017


Şehit Ömer halisdemire son kurşunu sıkan Mihrali Atmaca için beş kez ağırlaştırılmış. hapis cezası talep ediliyor

Amerika Birleşik Devletleri ile irtibat halinde olduklarını. MEB.
Gerisi teferruat Felaket tellalı yahu. Evet deyince ülke bölünecek Olsa önce kandil koşa koşa Ahmet'ten Onların amacı Türkiye'yi bölmek değil mi zaten böyle fırsat gelmiş. Tupperware mi Türkiye'nin geleceğini karartmaya yönelik hesap yapanlar kaybetmeye mahkum Devleti fetö'den en illetten önerir. Hesap yapanlar kaybetmeye mahkum Devleti fetö'den en illetten temizleme konusunda da aralıksız çalışıyoruz fetö elebaşını. Ağabey değerli yetkililerle konusunda görüşmelerimiz devam ediyor Yeni yönetimin bu konuda daha anlayışlı ve duyarlı olacak. Şartlar ne olursa olsun Feto gelecek hesap verecek bu terör örgütleri içeride ve dışarıda başını kaldıramaz hale geldi yeter mi. Ülkemizin potansiyelini en doğru yolda kullanıyoruz Ama birileri çıkıp Hayır diyor şimdi Hayır cıların neden başladım nereden. Nereye vardığını bir görelim. Hayır demeyi adet edilenler Marmara Hayır dedim Yavuz Sultan Selim köprüsüne Hayır dediğini üçüncü Havalimanı'na Hayır dedim. Avrasya tüneline hayır dedi mi Çanakkale Köprüsü hayır dedi mi bölünmüş Yolları hayır dedi mi Türkiye'nin istikrarlı bir şey. Gelişmesini sağlayacak ne varsa bunlar hayır dediler gidip de bir kahvehanede 30 saydınız bizim bilgilerden Daha çoğunu. Orada size öğretmenlerdir kiloya boşu boşuna Nereye gittiniz.
Son dakika gelişmesi ile ilgili bilgileri paylaşacağız Figen yüksekdağın vekilliği düşürüldü ayrıntılar A haber muhabiri. Oktay Usta Astra otomatik havadisleri de söyleyebiliriz söyle kim daha önce HDP eşbaşkanı Figen Yüksekdağ hakkında verilen.
Mahkeme kararı vardır ve bu karar Yargıtay tarafından onandı yargıda Türkiye Büyük Millet Meclisine bu kararı gönderdi bu durumu. Yüksek dağınık milletvekilliği yani Türkiye Büyük Millet Meclisi üyeliği otomatik olarak düşmüş oldu Az önce sürpriz bir şekilde nedir. Boş ver işte ne yapalım oturuyoruz Sen meclis başkan vekili Ayşenur Bahçekapılı Figen yüksekdağ'ın milletvekilliği buçukta şeklindeki. Noktadan sonra HDP lilerin itiraz zor oldu bu nedenle de meclis genel kurulu ara vermek zorunda kaldı Bu tartışmalar Dolayısıyla ancak kararı okudu. Satılık yani bakiye karar Yargıtay tarafından onandı için Figen yüksekdağ'ın milletvekilliği otomatik olarak düşmüş oldu Hasan Uysal. Tülay abla teşekkür ediyoruz gelişmelerle devam edeceğiz Milliyetçi Hareket Partisi grup toplantısında Gündem anayasa referans. Deli deli Devlet Bahçeli başta 150 gidiyorum Bize sesleniyor AKP'nin etmeyecek vardır. Bahçeli belki açıkça ortak miting yapacağız demedi ama kapıyı da kapatmadı 7 Ağustos Yenikapı ruhu bilirim asla vazgeçmediği mi vazgeçmeyeceğim İzmir Milli. Diriliş tablosunun özelliği Bahçeli MHP grup toplantısında konuştu anayasa değişikliğine neden Evet dediklerini anlattı bir Kezban. Erken dünkü gözlerimizle çalışıyor musun Niye çay içelim PKK'nın CHP'nin emekten HDP nin AKP'nin elinde ülkücü kanı olan aydınlık. Takılmak Abdül çelişki ve çürüme değil mi Sonra Hayır cephesinde yüklendi Meral Akşener ve muhaliflere adeta Ateş püskürdü. İstanbul'da olmayınca 16 Nisan'da şanslarını denemek için hazır kıta bekleyenler gidiyorum size sesleniyorum Halep yolunda değil. Kargayı Bülbül düet atmaya kalkmayın Bunlar 18 Şubat'ta Ankara'da CHP'nin 20 Ankara'da CHP'nin aydınlıkçılar in şemsiyesi altında top. Sebilhane bardağı gibi dizilmişler hepsine Yolları açık olsun diyor Bizden uzak Allah'a daha yakın olmalarını temenni ediyorum. Hayır Neden inanmaz Alayı birden evet diye gezerler Hayır diyorlarmış sizlerin bu Kutlu davaya ne hayırlınız geçtiler Aziz milletimizi. . Siz de idam cezasına destek verdi karanlık şebekenin görünür elebaşısı pensilvanyalı İmam kütlenin mantık hoca kılıklı Haçlı arttır. AKP top çevirmesin zamana oynamazsın hakikaten idamın geri getirilmesi konusunda samimi de milliyetçi hareketin sözlü söz ol. Bunu akbank.com.tr de. Birleşik Devletleri'nin yeni başkanı Donald trump'ın Avrupa Birliği Büyükelçisi adayı haber ekibinden seni Altan'ın konu dönelim.
Günün Haber özetleri Günün Haberleri Gazete manşetleri tam sayfa sonhaber sondakika haberler Magazin Spor

Yorumlar