Basında bugün ,Gazete Manşetleri dinle ,7 Şubat 2017


AFAD Başkanından korkutan uyarı! Asla evlere girmeyin
AFAD Başkanı Mehmet Halis Bilden, Çanakkale'de meydana gelen depremlere ilişkin, "Vatandaşlarımız kesinlikle bizden bilgi almadıkları sürece hasarlı, az hasarlı evlerine asla girmesinler" dedi.ÇANAKKALE'nin Ayv​acık ilçesine bağlı Yukarı köyüne gelen AFAD Başkanı Mehmet Halis Bilden, burada incelemelerde bulundu.
Bilden, Mobil Koordinasyon Merkezi'nde Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve Kızılay Başkanı Kerem Kınık'tan bilgi aldı.BİZDEN BİLGİ ALMADAN HASARLI EVLERE GİRMEYİN

Daha sonra depremzedelerin kalacağı çadırlarda incelemelerde bulunan Bilden, gazetecilere yaptığı açıklamada, depremin ilk saatlerinden itibaren ekiplerin bölgede olduğunu kaydetti. Çevre illerden de gelen arama kurtarma ekiplerinin ilçede bulunduğunu aktaran Bilden, ''İhtiyaç kadar çadır geldi gelmeye devam ediyor. Yine ihtiyaç kadar konteynerler geliyor. Duş konteyneri ve tuvalet konteynerleri gelecek. Koordinasyon tırımızı burada konuşlandırdık. Arkadaşlarımız buradan yönetecekler. Vatandaşlarımız kesinlikle bizden bilgi almadıkları sürece hasarlı, az hasarlı evlerine asla girmesinler. Sayın Valim ilçe merkezinde 500 kişinin çok rahat kalacakları yataklı yerler hazırladı. Vatandaşlarımızı istediklerinde ilçe merkezine götürebiliriz, araçlarımız hazır bekliyor.'' diye konuştu.Süleyman Soylu'nun acı günü!
Rusya'dan o röportaja sert tepki! Özür bekliyoruz
Rusya ABD'yi açık açık uyardı! Çok riskli
Milyonların beklediği indirim açıklandı
Taksim cami projesi için onay çıktı! Tahliyeler başlıyor
Skandalları ile gündemden düşmeyen izdivaç programının gözde gelin adaylarından Esmira, yayınladığı videoda çarpıcı ifadeler kullandı.

Bir dönem Zuhal Topal'ın programında eş arayan Esmira, sık sık karşısına çıkarılan gariban damat adaylarının çıkarılması ile gündeme geliyordu. Yayınladığı videoda bunun kanal yönetimi tarafından bilinçli olarak yapıldığını öne süren Esmira,Bana çok talip geliyordu. Hiçbirini çıkarmadılar. Çıkardıkları taliplerde bana yakışacak talipler değildi. Bunu ekranda görünmem için bilerek yapıyorlardı dedi.
Canan Karatay yine ezber bozdu!

Günün Haber özetleri Günün Haberleri Gazete manşetleri tam sayfa sonhaber sondakika haberler Magazin Spor

Yorumlar